Laupäeva õhtupoolikul tuli maha pidada järjekordne mänguvoor, kus võõrustasime pealinlasi- Noortekoondist. Naiskond alustas mängu väga hästi ning saime kiirelt oma tahtmise, sest esimene poolaeg lõppes seisuga 4:0. Ei tea kas meeles oli eelmise vooru kaotus, aga teist poolaega mängisime samasuguse enesekindluse ja tahtmisega ning siit tuli ka tulemus – alistasime Noortekoondise suureskoorilse 9:0 võiduga. Kübaratrikiga said hakkama Renita ja Samanta ning nende löödud väravatele lisas Laura veel kaks ning üks läks kirja vastaste omaväravana.

Järgmisel laupäeval tuleb põnev ja pingeline lahing FC Levadiaga, sest mõlemad naiskonna konkureerivad pronksmedalile. Ole kell 16.00 Kambjas kohal ja aita lemmiktiim võiduni!